• Proč nakupovat u Matěje, Zuzanky a Aničky?

S každým nákupem podporujete rozvoj celého projektu Nepečené dorty

Sortiment do našeho obchůdku jsme pro vás vybírali sami (společně s tátou, který nám se vším pomáhá). Všechno zboží nějak souvisí s naší činností a projektem Nepečené dorty. Hrníčky si vyrábíme sami a díky tomu zvládáme také individuální zakázkovou výrobu. Jsme miniYoutubeři a točíme videa. Tvoříme videonávody s recepty na nepečené dobroty, připravujeme recepty a většina naší práce a zábavy se nějakým způsobem točí kolem nepečených dortů, výletů a rozhovorů s osobnostmi, které ještě masová média neobjevila... :)
mrkni na 10 + 1 geniálních důvodů PROČ se pustit do nepečených dort


Odpovědi na časté otázky

Proč jsou u zboží delší dodací lhůty, než je u e-shopů obvyklé?

Protože jsme školou povinní. Ale hlídáme si kvalitu dodávaného zboží - a tak všechny dárky pro vás musejí projít našima rukama. Nepustíme do světa žádnej šmejd!

Proč jsou hrníčky tak levné?

Někdo možná namítne, že hrníčky jsou dražší než jiné hrníčky jinde. A má pravdu - ale jen do té doby, než zjistí, co dalšího se za hrníčkem skrývá. Jsou to neobyčejné hrníčky. Jsou to hrníčky s recepty. S návody. S videonávody! Je to vstupní brána do světa vaření, kuchtění, radosti a dělání. Načtením QR kódu objevíte další informace a postupy krok za krokem, k výrobě dobrot, k receptům i k diskuzím. 

Informace

Každým nákupem podporujete nás i celý projekt Nepečené dorty Matěje a Zuzanky. Děkujeme. V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Ač jsme dítka školou povinná, o náš obchůdek a zboží se staráme usilovně.

A celá věc se má takhle:

Vyrábíme zakázkově v nejlepší kvalitě.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Doručení zboží obvykle do 10 prac. dnů.

Na každém balíčku si dáváme záležet.

Na nás se můžete spolehnout!