• Kontakt
V případě jakýchkoliv dotazů k prezentovaným výrobkům nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rádi Vám odpovíme také na Facebook Messengeru (https://www.facebook.com/nepecenedorty/). Čekání si můžete zkrátit prohledáním dobrot a videonávodů na našem webu, pročtením si našeho blogu nebo si stáhněte a zahrajte naše hry pro mobily a tablety na téma Nepečené dorty s Aničkou, Matějem a Zuzankou.

Telefonické dotazy (prozatím) vyřizuje táta. Na zmeškané hovory volá v nejkratším možném termínu zpět! Prosíme o shovívavost a trpělivost. Jsme ještě stále z generace, která se nenarodila s telefonem u ucha, ikdyž jisté znaky moderní doby se unás projevují také :-) Ale čím víc budete u nás nakupovat, tím dřív také dojde k „profesionalizaci obchodu a urychlení všech procesů“. Dejte o nás vědět také svým kamarádům, přátelům a známým :-)

A proč byste měli vydržet a nakupovat právě u nás? Projděte si všechny důvody, proč jste tady správně a jak a proč nakupovat u Matěje, Zuzanky a Aničky.

Obchůdek provozujeme jako člen skupiny a pod hlavičkou Víc než se zdá, s.r.o. Případné reklamace přijímáme dle reklamačního řádu.

Děkujeme. Matěj, Zuzanka a Anička


Telefon
+420 608 020 253

Kontaktní e-–mail
info@nepecene-dorty.cz

IČO: 01983202
DIČ: CZ01983202

Fio banka
2201460248/2010

Kontrolní výpočet (ochrana proti SPAM-u):

 Zásady ochrany osobních údajů

Ptejte se nás, rádi Vám odpovíme. Dotazy vyřizujeme tak rychle, jak to jen jde. Přeci jenom, stále ještě jsme dítka školou povinná, ikdyž táta na tom všem fakticky maká... :)

Informace

Každým nákupem podporujete nás i celý projekt Nepečené dorty Matěje a Zuzanky. Děkujeme. V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Ač jsme dítka školou povinná, o náš obchůdek a zboží se staráme usilovně.

A celá věc se má takhle:

Vyrábíme zakázkově v nejlepší kvalitě.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Doručení zboží obvykle do 10 prac. dnů.

Na každém balíčku si dáváme záležet.

Na nás se můžete spolehnout!