1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím Zásilkovny, PPL nebo České pošty. Osobní vyzvednutí je možné pouze po předchozí dohodě.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno max. do 5 pracovních dnů od obdržení objednávky a platby.

3. Daňový doklad k objednávce  odesíláme prostřednictvím e-mailu uvedeného v objednávce. Slouží současně jako záruční list.

Doprava zdarma po ČR:

  • Při objednání zboží za více než 1.500 Kč poskytujeme dopravu prostřednictvím služby Zásilkovna ZDARMA. Jsou-li v objednávce pouze samolepy, posíláme Českou poštou. Pro hrníčky, prosíme, volte službu Zásilkovny. Děkujeme.

  • Nad rámec standardních služeb - výměna zboží do 14 dnů:
Negarantujeme, ale můžeme pro Vás po naší společné diskuzi udělat - ve výjimečných případech Vám nepoužité a nepoškozené zboží (po předchozí domluvě) vyměníme. Zboží nám zašlete v původním obalu jako doporučený balík na naši expediční adresu (uvedena v reklamačním řádu a kontaktech), a to včetně kopie daňového dokladu. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, vyrobíme a zašleme nově požadovanou velikost či barvu. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.

Informace

Každým nákupem podporujete nás i celý projekt Nepečené dorty Matěje a Zuzanky. Děkujeme. V našem eshopu se není nutné předem registrovat, nakoupit můžete i bez registrace.

Bezpečný nákup

Ač jsme dítka školou povinná, o náš obchůdek a zboží se staráme usilovně.

A celá věc se má takhle:

Vyrábíme zakázkově v nejlepší kvalitě.

Vstřícný přístup k zákazníkovi.

Doručení zboží obvykle do 10 prac. dnů.

Na každém balíčku si dáváme záležet.

Na nás se můžete spolehnout!